Hakkımızda


İzmir'in Koşu Mağazası

Yaşam tarzınız kimliğinizdir. Bu hiç de hafife alınmayacak bir olay. Yaptığınız davranışlar ve alışkanlıklarınız nasıl bir hayat yaşadığınızın en büyük ispatıdır.

Dilediğiniz kadar yoğun olun yahut da dilediğiniz kadar sosyal hayatınız olsun. Tüm bunların arasında mutlaka sportif faaliyetler ve kendinize ayırdığınız zaman dilimleri olmalı kaliteli bir yaşam için.

Kaliteli bir hayat da her şeyden önce sağlıklı yaşamdan geçer elbette. Yani şunu diyoruz kısacası; sağlığınızın peşinden koşun!

Koşmak kolay. Peki, koşarken bizi taşıyan ve sağlığa adım atan ayaklarımız için en uygun koşu ayakkabısı nasıl olmalı ve nereden alınmalı?

Koşu ayakkabısı hafife alınmayacak kadar önemli. Çünkü sağlığımıza doğru gittiğimizi zannederken, sağlığımızdan olmak da var işin ucunda. Koşu ayakkabısı tavsiyesinde lider olma yolunda hızla ilerleyen koşukolik.net sizleri birbirinden güzel ve özel tasarlanmış koşu ayakkabıları ile buluşturuyor.

Birbirinde güzel tasarım ve şıklıkla üretilmiş olan koşu ayakkabıları harcadığımız zamanın değerine değer katıyor. Bay ve bayanlar için özel tasarlanan koşu ayakkabıları koşukolik.nette sizleri bekliyor.

Unutmayın, koşukolikte her şey sizin için. Kendinizi özel hissetmek ve bedeninize sağlık bahşetmek istiyorsanız sizi de Koşukolik’e bekliyoruz.

Koşukolik ile sağlıklı bir hayat ayaklarınıza sunuluyor.

www.kosukolik.net koşu severleri doğru ürünlerle buluşturmak için kurulmuş bir websitesidir. Yanlış ayakkabı giymekten sakatlanan bir koşucu tarafından kurulmuştur.

Amacı siz sporcuları doğru hizmetle buluşturmaktır. Bu nedenle bize telefon, email veya sosyal medya kanallarımızın ulaşmanız bizi memnun eder.

Kosukolik.net, Aydede Nakliye Turizm Spor Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. Mağazaları kuruluşu ve resmi internet satış sitesidir.

Aydede Nakliye Turizm Spor Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. 1996 yılında İzmir'de kurulmuş olup, sizlere en iyi alışveriş deneyimi sunmak için vizyonu ve misyonu doğrultusunda hizmet vermektedir.

Merkezi İzmir’de bulunan Aydede Ltd Şti. Nakliye , kuyumculuk , spor mağazaları ve yemek servisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sektörlerinde 21 yıla yakın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır.

Koşukolik spor mağazasında Nike, adidas, Mizuno, Asics, Saucony başta olmak üzere dünyanın en seçkin markaları, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

Kosukolik.net de satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orjinaldir, Koşukolik bu markaların yetkili Satıcısıdır.

 

İzmir Koşu Mağazası

 

 

Hakkımızda