Hakkımızda


Online Koşu Mağazası

kosukolik.net koşu ile ilgilenen herkesin aradıklarını bulabileceği bir site olmayı amaç edinmiştir. Koşuya gönül veren herkesi sitemize bekliyoruz. 

Kosukolik.net, Aydede Nakliye Turizm Spor Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.  kuruluşu ve resmi internet satış sitesidir.

Aydede Nakliye Turizm Spor Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. 1996 yılında İzmir'de kurulmuş olup, sizlere en iyi alışveriş deneyimi sunmak için vizyonu ve misyonu doğrultusunda hizmet vermektedir.

Koşukolik spor mağazasında Mizuno, Asics, On, Compressport, BV Sport başta olmak üzere dünyanın en seçkin markaları, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

Kosukolik.net de satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orjinaldir, Koşukolik bu markaların yetkili satıcısıdır.

Şebnem Nacar

Kosukolik.net’in kurucu üyelerinden Şebnem  koşu sporuna tutku ile bağlandıktan sonra koşu ayakkabısı üstüne çeşitli markaların uzmanlarından eğitimler almış ve yurtdışındaki koşu mağazalarında eğitim görmüştür.

İpek Öztosun

Balkan ve Türkiye şampiyonu olan Milli triatletimiz İpek, Koşukolik sporcularındandır. Ürünlerle ilgili önemli denemeler yapmakta ve geri bildirimlerde bulunmaktadır. Bazı zamanlarda koşu ile ilgili youtube sayfamızda bilgiler vermektedir.

Faiz Özkan

Koşukolik koşularının koçluğunu yapmakla birlikte nasıl güçleneceğimizle ilgili bilgiler vermekte ve ürün yorumları yapmaktadır.