İade ve Değişim Şartları


www.kosukolik.net websitesinden aldığınız ürünü beğenmediyseniz veya numara/beden değiştirmek istiyorsanız 30 gün içerisinde anlaşmalı kargolarla geri gönderebilirsiniz. 

Değişim veya cayma işlemlerinin gerçekleşmesi için öncelikli olarak  info@kosukolik.net adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Bu hakkın kullanılması halinde, size veya 3. kişiye teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur.

Değişim yapmak istediğiniz

İade hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli hesabınıza veya alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza iade edilir. 

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.

(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

İade edilecek ürünün kargo ücreti kosukolik.net tarafından karşılanır.
İadenizi Kargo ile geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, 12 haneli gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız.
İade kargonuz kosukolik' e ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri
0850 202 91 28 no’lu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
info@kosukolik.net

E-posta ile iletişime geçebilirsiniz.